“Petr fotil naši svatbu letos v létě. Fotky predčily naše očekávání, jsou naprosto skvělé a nádherné, vystihují atmosféru celého dne. Petr je opravdový profesionál a navíc velmi milý, vstřícný a je s ním zábava. Petr s námi byl od 10 ráno až do 8 večer a neměl nejmenší problém přepínat mezi češtinou a angličtinou, což se opravdu hodilo, protože polovina hostů nemluvila česky. Petra doporučuji na 100% a těším se na další spolupráci. Za nás oba, díky moc Petře!”

“♥”

“Lepšího fotografa jsme si nemohli vybrat. Petr je naprostý profesionál a zároveň úplně přirozený člověk s perfektním smyslem pro humor, který bezvadně zapadl do naší svatební party hostů a stal se nezapomenutelnou součástí našich zážitků ze svatebního dne. Fotografování jsme si s ním užili, Peťa je zároveň precizní i kreativní. S fotkami jsme moc spokojení, jsou nádherné! Ještě jednou moc děkujeme a všem vřele doporučujeme.”

“♥”

“The best photographer ever! Makes you feel natural, gets the best of you and it´s fun :) He made our day!”

“♥”

“Děkujeme za krásné fotky!Petr je jak skvělý člověk,tak fotograf,cítíte se vedle něj přirozeně a vše jde jako po másle.Má super nápady,umí rozesmát a přizpůsobí se jakékoliv situaci.Fotil nám (na doporučení několika mých kamarádek) svatbu,což bavilo nejen nás,ale i naše svatebčany (české i zahraniční - cizí jazyk opravdu není bariérou:)), a natolik jsme si ho oblíbili,že jsme si nechali nafotit i těhotenské foto,když jsme byli s manželem na otočku v ČR,a to žijeme ve Španělsku.Můžeme opravdu vřele doporučit.”

“Fotky máme, všechno víc než v pořádku - jsou výborné, mockrát děkujeme, spokojenější nemůžeme být, jak s kvalitou, fotkami i rychlostí. :)
Stejně tak veliká pochvala od hostů i všech, co fotos viděli - všichni nám tak dobrého fotografa záviděli ;) !
Takže ještě jednou mockrát díky. :)”

“♥”

“Krásné, úžasné fotky 😍 Moc děkujeme 🙂 Jsi naprosto nejlepší fotograf široko daleko.”

“♥”

“Nikoho lepšího jsme za ten foťák nemohli vybrat :) Super přístup a výborná atmosféra. A výsledek? Dechberoucí a dokonalé fotky. Moc děkujeme, Peťo!”

“♥”

“Dokonalý... Sympatický, stylový profesionál, který ví, co dělá a výsledky jsou famózní... Jsem rád, že nás fotil !!!!”

“♥”

“Petr, the pictures are simply awesome, I almost started crying again ;-) It was such a wonderful day and you captured those moments. We are very much looking forward to the photo book. Thanks again, we are delighted.”

“♥”

“To je taková nádhera!! My Ti DĚKUJEME, že jsi za námi přijel a za Tvou profesionální práci. Lépe jsme si vybrat nemohli.”

“♥”

“Petře mockrát děkujeme za profesionální fotky, jsou naprosto nad naše očekávání. Děkujeme za skvělou atmosféru, kterou jsi při focení vytvořil a díky níž dostaly fotky úplně jiný rozměr.”

“♥”

“Petr dokázal našeho chlapečka pro připravené scény zaujmout. Vtipně improvizoval, udržoval malého v pozornosti a zachytil výbornou náladu. Má cit pro detail, rychle se adaptuje na neznámé prostředí, je nápaditý. Po svatbě, těhotenském focení, to bylo naše třetí setkání. Kromě toho, že je profesionál, je to i skvělý člověk, vždy se s ním rádi vidíme. Fotografie zpracoval vždy rychle a velmi kvalitně.”

“♥”

“Moc krásne fotky, ďakujeme!! Naprostá spokojenost. Přijel včas, aby si prohlédl prostory naší svatby, dokázal správně nadchnout lidi při focení, úžasná spolupráce. Výsledek: krásné a neotřelé fotky. Žádný kýč.”

“♥”

“Děkujem za skvělý, profesionální přístup a krásné fotky.”

“♥”

“Peťo, klobouk smekám. Děkujeme moc moc. Jsi prostě profííík ..děkujeme za profesionální přístup a nádherné fotky.”

“♥”

“Úžasný fotečky Peťo.. moc děkujem”

“♥”

“Peťa je boží :)”

“♥”

“Parádní fotky Peťo!!! Tohoto fotografa doporučujeme s manželkou všema deseti.”

“♥”